Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Новоград-Волинська ДПІ: відбулася робоча зустріч із головою Брониківської сільської ради

опубліковано 27 квітня 2021 о 14:27

23 квітня в приміщенні Новоград-Волинської ДПІ відбулася робоча зустріч начальника Новоград-Волинської державної податкової інспекції Галини Ящук, начальника Новоград-Волинського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Житомирській області Ірини Васильчук із головою Брониківської сільської ради Надією Залевською.

В ході бесіди було обговорено результати попередньої зустрічі працівників податкової служби з членами виконавчого комітету Брониківської сільської ради, яка відбулася 23 березня 2021 року.  На засідання якої  були обговорені питання: щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій представниками малого та середнього бізнесу, питання щодо декларування доходів громадян одержаних за період 2020 року, а саме про те, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2020 року, питання про способи врегулювання податкового боргу відповідно до Закону України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2» (далі – Закон №1072).

За період січень – березень 2021 року до місцевого бюджету Брониківської Сільської ради надійшло  6566,8.грн.,  що  на 1099,0 тис. грн.  або 20,1%  більше ніж за відповідний період минулого року. Найбільша питома вага в надходженнях припадає на податок з доходів фізичних осіб ( надходження цього напрямку зросли в порівнянні з минулим роком на 37,7% або на 2727,4 млн.грн.). Галина Ящук подякувала Надії Залевській та її команді за розуміння та співпрацю.

Також було розглянуто питання щодо додаткових джерел наповнення доходної частини місцевого бюджету, вирішено питання щодо спільної роботи в частині легалізації найманої праці і залучення до сплати податків недобросовісних платників. Крім того, зауважили на необхідність спільного відпрацювання платників, які ухиляються від сплати податків до місцевих бюджетів і нарощують податковий борг. Особливу увагу приділили  питанню врегулювання земельних відносин на селі та забезпеченню додаткових надходжень за рахунок використання міжпайових доріг сільськогосподарськими підприємствами. Відбулося обговорення списків громадян - одноосібників, щодо декларування ними доходів отриманих у продовж 2020 року. За результатами спільної роботи в березні 2021 року  по Брониківській ОТГ  подано декларацію 6 громадянами - одноосібниками.

В ході зустрічі учасники погодилися, що лише відкрита співпраця органів ДПС та місцевого самоврядування дає можливість вирішити проблемні питання та забезпечити збільшення надходжень до місцевого бюджету.