03 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Порядок підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податкового обов’язку». 
   Заступниця начальника відділу аналітичної роботи управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Житомирській області Олена Юрковська відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882. 
    05 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Порядок отримання/анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами». 
    В.о. начальника відділу ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального ГУ ДПС у Житомирській області Микола Раздобурдін відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882. 
    07 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Порядок оподаткування доходу, отриманого платником в результаті прийняття отримання спадщини, коштів, майна, майнових чи немайнових прав». 
    Начальник управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Житомирській області Олександр Мушицький відповідатиме на запитання громадян за телефоном 418-236. 
    10 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного  зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». 
    В.о. начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Житомирській області Олександр Кириченко відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-876.  
    12 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Подання додатку МПЗ у складі податкової декларації про майновий стан і доходи».
   Начальник відділу адміністрування податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, податків і зборів з фізичних осіб – підприємців ГУ ДПС у Житомирській області В’ячеслав Симончук відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882. 
    14 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Реалізація експериментального проєкту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)». 
   Начальник управління економічного аналізу Марія Кисельова відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882.  
    17 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Реєстрація користувачів (отримання електронних довірчих послуг)».
   Начальник відділу реєстрації користувачів ГУ ДПС у Житомирській області Ольга Нікітчина відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882. 
    19 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Питання бюджетних рахунків для перерахування податків, зборів, платежів і єдиного внеску та звірки сплачених сум».
   В.о. начальника відділу обліку платежів та зведеної звітності ГУ ДПС у Житомирській області Вікторія Мурга відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-876. 
    21 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Документальне оформлення контрольованих операцій.
   Подання звітності з трансфертного ціноутворення». 
    Начальник управління трансфертного ціноутворення ГУ ДПС у Житомирській області Анна Артюх відповідатиме на запитання громадян за телефоном 418-029. 
    24 березня 2024 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного  зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Порядок отримання довідки про наявність/відсутність податкового боргу для громадян».  
    Заступник начальника управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Житомирській області Оксана Завадська відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882. 
    26 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Заповнення реквізитів платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів». 
   Заступник начальника управління економічного аналізу Анелія ЧМУТ відповідатиме на запитання громадян за телефоном 413-882.  
    28 березня 2025 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів: хто і в які терміни має подати декларацію?».
   Заступник начальника відділу адміністрування податків з громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, податків і зборів з фізичних осіб-підприємців управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Житомирській області Олена Владикіна відповідатиме на запитання громадян за телефоном 418-236.