Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Виявлено порушення вимог діючого законодавства при здійсненні торгівлі ювелірними виробами

опубліковано 23 лютого 2024 о 13:49

Головним управління ДПС у Житомирській області, на постійній основі здійснюється контроль за дотриманням законодавства суб’єктами, які провадять господарську діяльність у сфері торгівлі, в т.ч. у при здійсненні торгівлі ювелірними виробами.

В ході проведення перевірок встановлено порушення порядку ведення обліку товарних запасів та реалізація товарів без РРО/ПРРО. За результатами проведеної фактичної перевірки, до порушника буде застосовано відповідні штрафні санкції більш ніж на 800 тис. грн.

Також, на підставі отриманих звернень громадян, які надійшли на адресу ГУ ДПС, проведено фактичні перевірки на одному з ринків м. Звягеля. За результатами вжитих контрольно – перевірочних заходів складено та направлено до суду два адміністративних протоколи за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації суб’єкта господарювання.

ГУ ДПС вкотре наголошує на обов’язку дотримання діючого законодавства при здійсненні господарської діяльності, адже прозора діяльність та сплата податків це запорука міцності держави.