Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці Житомирщини продовжують систематично інформувати платників податків щодо ключових змін у сфері користування РРО/ПРРО

опубліковано 17 листопада 2023 о 16:42

Під час інформаційних заходів, наші фахівці приділяють особливу увагу важливим положенням, які регулюють використання РРО/ПРРО та процедуру їх реєстрації. Також, акцентується увага на важливості дотримання вимог Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Варто зауважити, що з 1 жовтня 2023 року відновлені штрафні санкції для платників податків, які не представляють відповідні розрахункові документи, здійснюють операції з використанням ПРРО/РРО на меншу суму вартості проданих товарів або не проводять розрахункові операції через РРО/ПРРО.

Не менш важливо підкреслити, що правильне відображення у чеках РРО всіх обов'язкових реквізитів та дотримання правил програмування РРО має важливе значення, особливо при продажу підакцизних товарів та веденні товарного обліку.

При виборі програмного забезпечення для РРО, наші фахівці рекомендують користуватися програмним забезпеченням від Державної податкової служби. Це безкоштовне програмне забезпечення, що призначене для реєстрації розрахункових операцій та підтримує різні операційні системи, такі як Android, iOS, Windows, Web.