Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Заяву про включення/внесення змін до Реєстру волонтерів можна подати в електронному вигляді

опубліковано 24 січня 2023 о 11:58

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що на виконання вимог Закону України від 16 листопада 2022 року № 2757-ІХ «Про внесення змін до пункту 2 1 розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників - фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації» створено можливість подання фізичними особами - благодійниками заяви про включення/внесення змін до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (далі - заява) в електронній формі.

Заява в електронній формі може подаватись через Електронний кабінет або іншими засобами комунікацій. Код форми Р 1308301.

Форму розміщено за покликанням: https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm.

Отже, наразі фізична особа - благодійник може подати заяву не тільки в паперовій, але й в електронній формі.

Звертаємо увагу, що порядок подання заяви в паперовій формі не змінено.

Відповідно до розділу II Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.10.2014 № 1089, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 19.11.2014 за № 1471/26248, фізична особа - благодійник може подати заяву особисто, поштою або через уповноважену особу.

Якщо фізична особа - благодійник подає заяву особисто, то може її подати до будь-якого органу ДПС, якщо поштою або через уповноважену особу, - то до органу ДПС за основним місцем обліку фізичної особи - благодійника.

Заява в електронній формі подається фізичною особою - благодійником із зазначенням в ній коду контролюючого органу, до якого подається заява.

Територія, яка обслуговується таким контролюючим органом, має бути відповідною для адреси місця проживання фізичної особи - благодійника, зазначеної у заяві.