Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платниками Житомирщини сплачено до бюджету понад 545 мільйонів гривень військового збору

опубліковано 21 вересня 2022 о 11:17

За вісім місяців платники податків Житомирщини спрямували до державного бюджету 545,8 мільйонів гривень військового збору, що перевищує на 207,2 мільйони гривень або 61,2 відсотки надходжень аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Сергій Красиленко.

Зокрема, лише протягом вересня ц.р. надходження військового збору склали  90,8 мільйонів гривень, що перевищує минулорічні на 46,9 мільйонів гривень або понад у два рази.

Нагадаємо, ставка збору складає 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.

Для резидентів військовий збір сплачується із загального місячного (річного) доходу, з доходів з джерела їх походження в Україні, а також з іноземних доходів. Для нерезидентів об'єктом оподаткування є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні та доходи з джерела їх походження в Україні.

У вересні 30 число є граничним днем сплати податковим агентом військового збору, у разі якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку за серпень 2022 року.

Дякуємо кожному платникові за фінансову підтримку держави, Збройних Сил України!

Разом переможемо!