Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З наступного року нерезиденти – платники податку на прибуток подаватимуть декларацію за оновленою формою

опубліковано 21 жовтня 2021 о 13:07

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що з 01 січня 2022 року платники податку на прибуток подаватимуть декларацію за звітний (податковий) 2021 рік за оновленою формою.

Оновлену форму Декларації доповнено новим рядком «7.1». Він заповнюється нерезидентами у разі здійснення ними діяльності на території України через постійне представництво. У цьому рядку зазначається інформація про:

- повне найменування постійного представництва / відокремленого підрозділу нерезидента, через який здійснюється діяльність в Україні;

- код за ЄДРПОУ постійного представництва. У разі, якщо нерезидентом здійснюється діяльність через неакредитований відокремлений підрозділ, зазначається ідентифікатор об’єкта оподаткування згідно з повідомленням про такий об’єкт оподаткування;

- місцезнаходження постійного представництва / відокремленого підрозділу нерезидента;

- найменування контролюючого органу за місцем обліку постійного представництва / відокремленого підрозділу нерезидента.

Щодо звітування нерезидентами у разі наявності кількох постійних представництв в різних регіонах України, у такому випадку нерезидент визначатиме оподатковуваний прибуток окремо по кожному такому постійному представництву і окремо складатиме та подаватиме податкову декларацію з податку на прибуток за неосновним місцем свого обліку, за місцезнаходженням таких постійних представництв.