Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Місцеві бюджети за п’ять місяців 2021 року отримали від малого бізнесу майже 443 млн гривень єдиного податку

опубліковано 11 червня 2021 о 10:45

За п’ять місяців цього року до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 442,9 мільйонів гривень єдиного податку, це на 15,6 відсотків, або 59,85 млн. гривень більше чим у 2020 році.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 351,1 мільйон гривень, юридичні особи - спрощенці - 49,1 млн.грн. та сільськогосподарські товаровиробники -  42,7 млн.грн. гривень єдиного податку.

Як відмітила в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Алла Бех: «Сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. Податкова служба продовжує розбудову сучасної моделі взаємодії з територіальними громадами та платниками податків щодо зручності процесів у сфері оподаткування. Надходження до бюджету єдиного податку перевищують визначені індикативи та зберігають позитивну тенденцію росту порівняно з відповідним періодом минулого року».