Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Викрито місце реалізації дизельного палива через нелегальну АЗС

опубліковано 02 квітня 2021 о 14:45

З метою припинення фактів незаконної реалізації підакцизних товарів – паливно-мастильних матеріалів через нелегальні АЗС, працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Житомирській області та співробітниками ГУ ДФС у Житомирській області було здійснено виїзд на територію автостоянки, яка знаходиться у с. Кмитів Коростишівського району.

Встановлено, що за зазначеною адресою здійснюється зберігання та реалізація дизельного палива. Згідно єдиного державного реєстру суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним за вищевказаною адресою не видавалась.

Проведеними заходами встановлено, що безпосередньо відпуск дизельного палива здійснював громадянин без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання.

В ході проведення заходів відносно заправника нелегальної АЗС за зберігання, реалізацію дизельного пального без отримання відповідної ліцензії на право зайняття даним видом діяльності складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП та вилучено:

- причіп виробництва «HUMBAUR GnbH»., тип «НТ 2000/2600, серійний номер №064160, в кількості 1 од., орієнтовною вартістю 210 тис.грн.;

-  автомобіль Mercedes 208d, червоного кольору, в кількості 1 од., орієнтовною вартістю 350 тис.грн.;

-  дизельне пальне об’ємом5 000 літрів(4,25 тон), орієнтовною вартістю 140 тис.грн.;

- шланги, лійки, витратомір - лічильник, паливно-роздавальний двигун, 5 пластикових ємностей об’ємом по 1 м3 кожна орієнтовною вартістю 50 тис.грн.