Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Пулинська ДПІ: Платники податків упродовж січня-жовтня 2023 року отримали 2714 адміністративних послуг

опубліковано 17 листопада 2023 о 16:08

Пулинською ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області протягом січня – жовтня 2023 року було надано 2714 адміністративних послуг. Серед адміністративних послуг, найбільш запитуваними є видача картки платника податків, а також видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків, що складає 69 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг або 1881 запитів. 

Впродовж січня – жовтня 2023 року в ЦОП надано адміністративних послуг:

Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків -1240;

Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків -641;

щодо реєстрації платників єдиного податку - 210;

щодо надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 58;

щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій – 8 та інших.

Працівниками ЦОП, окрім адміністративних послуг надаються інші послуги, зокрема консультації з питань податкового законодавства, прийняття звітності, електронних сервісів, тощо.

У Пулинській ДПІ навчають та допомагають користуватися електронними сервісами від ДПС. Найпопулярніші з них: «ЗІР», «Електронний кабінет платника» та «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України.