Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Критерії ризиковості платника - розглянули під час зустрічі

опубліковано 13 листопада 2025 о 15:03

Сьогодні, у рамках роботи Комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Житомирській області, відбулась зустріч начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Олександра Кириченка та представників товариства, що здійснюють діяльність хімічного чищення текстильних і хутряних виробів.  

В фокусі уваги - усунення проблем, пов’язаних з внесенням товариства до переліку ризикових. 

На зустрічі обговорили підстави включення підприємства до переліку ризикових, зокрема, наявність господарських операцій з контрагентами, які мають ознаки ризиковості. 

Окремо було надано роз’яснення щодо критеріїв ризиковості, порядку подання додаткових пояснень та документального підтвердження реальності господарських операцій. 

Такий формат комунікації є частиною постійної роботи Головного управління ДПС у Житомирській області, забезпечує постійний діалог з бізнесом та допомагає уникнути ризиків у їх роботі.  

Нагадуємо, що в Головному управлінні ДПС у Житомирській області працює Комунікаційна податкова платформа. Для якісної та оперативної комунікації надішліть запит на електронну скриньку – zt.ikc@tax.gov.ua, і фахівці податкової обов’язково з Вами зв’яжуться.