У межах роботи Комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Житомирській області відбулася онлайн-зустріч з представником товариства, що здійснює діяльність у сфері електромонтажних робіт. Захід провів в.о. заступника начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Сергій Мелешко.
Під час обговорення увагу платника зосереджено на алгоритмі дій у випадках зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Детально розглянуто порядок правильного надання пояснень та копій документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної або розрахунку коригування.
Окремо наголошено на вимогах до підготовки повного пакету документів, що подається для розблокування податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН. Представнику товариства також надано роз’яснення щодо алгоритму заповнення та умов прийняття Таблиці даних платника податку на додану вартість, яка є важливим інструментом у підтвердженні реальності здійснюваних операцій.
Завдяки таким зустрічам платники податків мають можливість отримати практичні рекомендації та оперативні роз’яснення, що сприяє своєчасному виконанню податкових зобов’язань та уникненню можливих ризиків у подальшій діяльності.