Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Житомирському бізнесу відшкодовано понад 440 млн грн податку на додану вартість

опубліковано 10 квітня 2025 о 11:47

За три місяці нинішнього року платники, які перебувають на обліку в Головному управлінні ДПС у Житомирській області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами в сумі 440,7 млн грн. У березні сума повернення ПДВ склала понад 135,6 млн гривень -  інформує в.о. начальника Головного управління Олександр М’ясковський. 

Він зазначив, що у порівнянні із відповідним періодом минулого року це на 17 відс., або 65,1 млн гривень більше.  

Нагадуємо, право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту. 

Суб’єкт господарювання може отримати бюджетне відшкодування у строки, визначені нормативно-правовими актами, лише в разі правильного ведення податкової звітності, а також без здійснення ризикових операцій, що можуть слугувати мінімізації податкових платежів. 

Про порядок заповнення заяви на повернення суми бюджетного відшкодування ви можете дізнатися у розділі «Онлайн-навчання» на вебпорталі ДПС.