Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що платники податків за січень – червень 2024 року до місцевих бюджетів сплатили 4,8 млрд грн податків та зборів. Зазначена сума на 15,6 відсотків або на 652,8 млн гривень перевищує минулорічні надходження.
Зокрема, лише в червні цього року надходження склали 797,9 млн гривень, що перевищує надходження минулого року на 33,3 млн гривень або 4,4 відсотки.
Найбільшу частку надходжень до місцевих бюджетів складають:
- податок на доходи фізичних осіб – 3,2 млрд грн;
- єдиний податок – 835,4 млн грн;
- податок на майно – 548,4 млн гривень.
«Кошти, які надходять до місцевих бюджетів, допомагають відбудовувати та розвивати інфраструктуру міста та області, підтримувати соціальні програми, створювати нові робочі місця та сприяють загальному економічному зростанню регіону», – зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Олександр М`ясковський.