Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Встановлено випадки здійснення господарської діяльності без державної реєстрації

опубліковано 25 березня 2024 о 14:40

Нещодавно, в ході проведення контрольно-перевірочних заходів, працівниками Головного Управління ДПС у Житомирській області встановлено три випадки здійснення господарської діяльності без державної реєстрації, а саме: два факти здійснення діяльності з продажу непродовольчих товарів на ринках у м. Житомирі та надання послуг СТО у м. Радомишлі Житомирської області.

За фактом виявлених порушень складено та направлено до судів за місцем вчинення порушень протоколи про адміністративні правопорушення.

Слід зазначити, що згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації передбачено відповідальність у розмірі від 17 до 34 тис. грн.  за порушення вчинене вперше та від 34 до 85 тис. грн. за порушення вчинене повторно.

Головне управління ДПС у Житомирській області наголошує, що дотримання норм діючого законодавства під час здійснення господарської діяльності в частині державної реєстрації суб’єкта господарювання та дотримання правил торгівлі в частині застосування РРО при проведенні розрахункових операцій убезпечить вас від штрафних санкцій.