Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Відбулася онлайн зустріч у рамках співпраці податківців із Радою бізнес-омбудсмена

опубліковано 08 лютого 2024 о 17:43

Сьогодні, у рамках співпраці між ДПС та Радою бізнес-омбудсмена, в межах роботи Комунікаційної податкової платформи,  відбулася чергова онлайн-зустріч представників ГУ ДПС у  Житомирській області, Ради бізнес-омбудсмена та платника податків. 

Головне управління ДПС у Житомирській області на зустрічі представляли заступник начальника Галина Воробей, начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Віра Касіян.

Основні питання, які розглянули під час зустрічі – відповідність платника критеріям ризиковості, що призводить до зупинення реєстрації податкових накладних та анулювання ліцензії платника податків. Податківці відповіли на запитання суб’єкта господарювання і надали практичні рекомендації. 

Нагадаємо, що для оперативної комунікації з бізнесом в Головному управлінні ДПС у Житомирській області діє Комунікаційна податкова платформа. Електронна адреса, на яку ви можете надсилати свої звернення: zt.ikc@tax.gov.ua. Кожне звернення, яке надходить на адресу платформи, швидко опрацьовується і заявник отримує інформаційну підтримку.