Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Черговий податковий контроль за інтернет-торгівлею

опубліковано 02 лютого 2024 о 13:16

Працівниками Головного управління ДПС у Житомирській області на постійній основі здійснюється контроль за дотриманням законодавства під час проведення розрахункових операцій, в тому числі при здійсненні торгівлі через інтернет.

Так, працівниками відділу фактичних перевірок, у зв’язку з наявністю інформації щодо ймовірних порушень одним із суб’єктів господарювання, який здійснює торгівлю срібними прикрасами через інтернет, проведено відповідну фактичну перевірку.

В ході проведення перевірки встановлено факт проведення розрахункової операцій за придбані прикраси без застосування РРО/ПРРО, відсутність банківського терміналу для проведення розрахунків платіжними картами, використання праці двох працівників без належного оформлення трудових відносин та відсутні повідомлення контролюючого органу за місцем обліку про об’єкт оподаткування в якому здійснюється господарська діяльність.

За результатами перевірки, у визначені законодавством терміни до платника буде застосовано належні штрафні санкції. З метою прийняття рішень за фактом використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, матеріали перевірки направлено до Центрально-Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці.

Головне управління ДПС у Житомирській області наголошує на обов’язку дотримання законодавства при проведенні готівкових розрахунків за продані товари або за надані послуги.