Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Встановлено черговий факт порушення при перевіці магазину одяну та взуття

опубліковано 20 листопада 2023 о 13:57

Працівники Головного управління ДПС у Житомирській області продовжують контроль за дотриманням суб’єктами господарювання норм діючого законодавства під час проведення розрахункових операцій. 

Нещодавно, фахівцями відділу фактичних перевірок, в ході розгляду одного із звернень, що надійшло на адресу ГУ ДПС у Житомирській області, проведено перевірку одного з мережевих магазинів одягу та взуття, що знаходиться в центрі міста Житомира. В ході проведення перевірки встановлено факт не видачі розрахункового документу під час проведення контрольно-розрахункової операції та надлишок готівкових коштів на місці проведення готівкових більш ніж на 3 тис. грн., що свідчить про систематичне проведення готівкових розрахунків без застосування РРО. 

Крім того в зазначеному магазині використовувалась праця найманого працівника без належного оформлення трудових відносин. 

За результатами проведеної перевірки, у терміни визначені законодавством, до порушників буде застосовано відповідні штрафні санкції. 

За фактом порушення правил торгівлі, згідно Кодексу про адміністративні правопорушення, на винну особу складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення. 

Щодо використання праці найманого працівника без належного оформлення трудових відносин, копії матеріалів перевірки направлено до Центрально-Західного управління державної служби з питань праці для прийняття відповідних рішень.