Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Теодозія Чернецька взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня підприємця

опубліковано 31 серпня 2023 о 16:36

Сьогодні очільниця Головного управління ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька взяла участь в урочистому засіданні Житомирської обласної військової адміністрації, присвяченому Дню підприємця, який відзначатимуть у неділю, 3 вересня.

Зі словами вітання до представників бізнесу звернулась Теодозія Чернецька та подякувала за вагомий внесок у розвиток підприємництва області, відповідальність, своєчасну сплату податків та побажала витримки, стійкості у складні для держави часи, міцного здоров`я, успіхів у бізнесових справах та злагоди і достатку у родинах. 

«Найкраще демонструють вашу щоденну працю та внесок в нашу Перемогу - це показники надходжень до бюджету. З початку року до зведеного бюджету надійшло майже 15 млрд грн. Тільки завдяки вашій сумлінній роботі цей результат виявився можливим» - зазначила Теодозія Чернецька. 

За високий рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов’язань, вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів та з нагоди Дня підприємця подяками Головного управління ДПС у Житомирській області відзначені ТОВ "Органік Мілк", ПРАТ "Виробничо-комерційна фірма "ЛЕСЯ", ПРАТ "Бердичівська фабрика одягу", ТОВ "Папірус Універсал", фізична особа-підприємець Томчук Андрій Михайлович.

Також суб`єктів господарювання вітали начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, заступник голови обласної ради Володимир Ширма, директор обласного центру зайнятості Галина Корінна,  начальник Житомирської митниці Іван Бережнюк.

Більше фото за посиланням: http://surl.li/kqtyn