Сьогодні, 27 липня, у Головному управлінні ДПС у Житомирській області відповідно до затвердженого Тематичного плану проведення внутрішніх навчань для працівників ГУ успішно проведено внутрішнє навчання.
Під час виступу заступник начальника управління - начальник відділу обліку платників та об'єктів оподаткування , реєстрації за окремими видами податків, ведення реєстрів управління податкових сервісів Ірина Швець проінформувала колег щодо питань обліку платників податків.
Для забезпечення усіх працівників доступом до навчання була надана можливість приєднатися до заняття за допомогою програмного IT- продукту «ZOOM», завдяки чому державні службовці мали змогу долучитися до лекцій зі своїх робочих місць та переглянути відеозаписи лекцій.
Внутрішні навчання завжди сприяють підвищенню кваліфікації працівників ГУ ДПС у Житомирській області.