За підсумками січня-червня 2023 року працедавці Житомирської області спрямували на соціальні потреби 7 млрд 256,5 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька, надходження ЄСВ забезпечує понад 71,7 тис платників, зокрема 23,9 тис юридичних та 47,8 тис фізичних осіб. У порівнянні із відповідним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 1 млрд 970,7 млн гривень.
Шановні платники! Своєчасна та у повному обсязі сплата єдиного внеску - це можливість держави забезпечити виконання соціальних гарантій перед своїми громадянами.