«До місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень-червень надійшло 638,8 млн гривень єдиного податку, це майже на 25 відсотків, або понад 127,4 млн. гривень більше чим за відповідний період минулого року» - повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька.
Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 427,9 млн гривень, юридичні особи - спрощенці 113,8 млн.грн. та сільськогосподарські товаровиробники 97,1 млн.грн. гривень єдиного податку.
Надходження до бюджету єдиного податку перевищують визначені показники та зберігають позитивну тенденцію росту порівняно з відповідним періодом минулого року.
Податкова служба продовжує взаємодію з територіальними громадами та платниками податків щодо зручності процесів у сфері оподаткування та сплати податків до місцевих бюджетів.
Сумлінно сплачуєте єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим забезпечуйте життєдіяльність територіальних громад!