Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Житомирщини спрямували більше 455 млн грн на розвиток війська

опубліковано 03 серпня 2022 о 14:02

У січні-липні 2022 року платники Житомирської області сплатили до бюджету 455,1 млн грн військового збору.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Сергій Красиленко зазначає, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 160,3 млн гривень або на 54,4 відсотки.

Лише у липні платники податків області сплатили 82,5 млн грн  збору, що на 39,1 млн грн або 89,8 відсотки більше, ніж торік.

Зауважимо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування, підтримки та реформування армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

«Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії, прагнення мешканців Житомирщини допомагати військовим, що наближатиме мир в нашій країні» - наголосив Сергій Красиленко.