Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Шановні громадяни та працівники органів Державної податкової служби!

опубліковано 23 листопада 2021 о 16:21

Подолання корупції в органах Державної податкової служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на діяльність податкових органів, їх рейтинг та взаємовідносини з платниками податків.

Нагадуємо, що повідомлення про корупцію в органах ДПС області може бути здійснено як працівниками податкової служби, так і платниками податків, в т.ч. без зазначення авторства, тобто анонімно з використанням будь-якого каналу зв’язку, а саме:

- з використанням засобів поштового зв'язку на адресу:10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7;

- на електронну поштову скриньку відділу з питань запобігання та виявлення корупції *: gu0608puls@tax.gov.ua ;

- засобами телефонного зв’язку: контактні телефони відділу
(0412) 418-004, ІР 70-95.

Додатково повідомляємо, відповідальним за реалізацію повноважень із захисту викривачів в ГУ ДПС у Житомирській області є начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції - Радевич Роман Віталійович.

Звертаємо увагу, що працівники податкової служби, незалежно від займаних посад, під час виконання посадових обов’язків можуть інформувати працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції щодо пропозицій чи обіцянок службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

 *у разі направлення повідомлення до відділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Житомирській області, у листі або у графі «Тема», потрібно зробити позначку "Про корупцію" або "Повідомлення про корупцію".

 

Відділ з питань

запобігання та виявлення корупції

ГУ ДПС у Житомирській області