Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбулася спільна онлайн-нарада з ВГО «Асоціація платників податків України»

опубліковано 12 жовтня 2021 о 12:53

Сьогодні заступник начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Володимир Шелест прийняв участь у спільній тристоронній онлайн-нараді  з ВГО «Асоціація платників податків України», департаментами ДПС України.

Проведення таких заходів відбувається в рамках реалізації Стратегії комплаєнс, яка впроваджується в ДПС.

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» онлайн-наради започатковані та відбуваються щоквартально.

Модератором заходу була генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Темою для обговорення були проблемні питання бізнесу в частині податку на додану вартість, а саме: віднесення платників податків до категорії ризикових, зупинення реєстрації, відмова у реєстрації  ПНН/РК, скасування таблиці даних платника ПДВ, відшкодування ПДВ, контрольно-перевірочні заходи, а саме: повідомлення-рішення, які наразі оскаржуються в податкових органах.

Окремим питанням розглянуто спектр послуг, які надаються платникам податків органами ДПС, про можливість платникам автоматично, вчасно та зручно моніторити своїх контрагентів, щоб не потрапити   до переліку ризикових.

Для платників податків тематика такого онлайн-вебінару є однією із затребуваних, а тому завжди збирає значну аудиторію платників податків.

На заході були присутні понад 120 учасників з різних регіонів України.

Від Головного управління ДПС у Житомирській області участь у заході також прийняли начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Анжеліка Бевза, начальник відділу перевірок з питань відшкодування ПДВ Олександр Саєнко, начальник відділу моніторингу операцій та ризиків, роботи з ризиками Ігор Голота.

Зустріч пройшла фахово та конструктивно, на всі питання фахівці податкових органів надали  відповіді та роз’яснення норм законодавства.