Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Житомирщини сплатили 4,6 мільярди гривень єдиного соціального внеску

опубліковано 09 вересня 2021 о 13:39

Протягом січня-серпня 2021 року надходження єдиного  соціального внеску від платників Житомирської області склали 4,6 мільярди гривень.

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Житомирській  області Костянтин Гавриш: «Сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася на  758,4 мільйони гривень, або на 19,7 відсотків.

Лише у серпні роботодавці області спрямували до бюджету 557,5 мільйони гривень єдиного внеску, що в порівнянні з серпнем минулого року більше на 87,1 мільйон гривень або на 18,5 відсотки».

Нагадаємо, що відповідно до частини восьмої ст. 9 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) платники  єдиного внеску – роботодавці зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця.

При цьому, під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум роботодавці зобов’язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).