Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наближається термін сплати ЄСВ для ФОП - платників єдиного податку І групи

опубліковано 13 липня 2021 о 10:16

Звертаємо увагу, що Законом України від 04.12.2020 року №1072-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" встановлено пільги для платників податків, зокрема, для ФОП-  платників єдиного податку І групи.

Так, платників єдиного податку І групи тимчасово звільнено від сплати єдиного податку, а також від нарахування, обчислення та сплати єдиного соціального внеску за себе за періоди з 01 грудня 2020 року по 31 травня 2021 року включно.

При цьому такі періоди включаються до страхового стажу підприємця та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів.

Починаючи з 01 червня 2021 року, для платників єдиного податку І групи відновлено обов’язок сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску.

Головне управлівння ДПС у Житомирській області нагадує, що сплатити єдиний соціальний внесок  за червень 2021 року необхідно до 20 липня 2021 року.