Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Поліські ліс, вода і надра збагатили бюджети на понад 223 млн гривень

опубліковано 10 червня 2021 о 12:44

За п’ять місяців цього року понад 104,8 млн. грн. податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві скарбниці Житомирщини та майже 118,9 млн. грн. надійшло в державний бюджет України. Повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Життомирській області Володимир Шелест.

Найбільше до місцевих скарбниць сплатили лісокористувачі – понад 72,1 млн. грн. Ця сума надходжень перевищила минулорічні показники за відповідний період майже на 4,8 млн. грн. До державного бюджету перераховано майже 49,5 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання лісу.

За користування надрами платники області сплатили майже 92,5 млн. грн., відповідно 28,4 млн.грн. - в місцевий бюджет та 64,1 млн. грн. - в державний бюджет. Ця сума надходжень перевищила минулорічні показники за відповідний період майже на 25,2 млн. грн., або на 7,6 млн.грн. та 17,6 млн.грн. відповідно.

Платники рентної плати за спеціальне використання водиперерахували до бюджетів усіх рівнів майже 9,7 млн. гривень, з яких понад 4,3 млн. грн. до місцевих бюджетів.

Фахівці Головного управління ДПС у області звертають увагу платників податків, які користуються природними ресурсами, на необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми рентної плати.