Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Очільник податкової служби Житомирської області зустрівся з представниками Чуднівської міської ради

опубліковано 02 червня 2021 о 17:04

Сьогодні у приміщенні Головного управління ДПС у Житомирській області відбулася зустріч начальника ГУ ДПС у Житомирській області Костянтина Гавриша, в.о. заступника начальника Алли Бех, начальника управління електронних сервісів Оксани Пахолюк з головою Чуднівської міської ради Віталієм Войтко та заступником з питань діяльності виконавчих органів міської ради Іриною Кухар.

Як зазначив Костянтин Гавриш: «Для нас є важливим ця зустріч. На сьогодні податковою службою області вжито комплекс заходів, направлених на створення належних умов для розвитку сумлінного бізнесу, захисту його від нечесної конкуренції з тіньовим, а також запровадження максимальної кількості послуг, затребуваних бізнесом. І ці послуги повинні надаватись у Центрі обслуговування платників податків Чуднівської ДПІ».  

Присутні обговорили питання стосовно облаштування приміщення для створення належної організації надання адміністративних та консультаційних послуг для обслуговування платників податків та громадян території обслуговування Чуднівської ДПІ.