За січень-травень 2020 року через урядову «гарячу лінію» на розгляд до ГУ ДПС в області надійшло 15 звернень.
Вказані звернення стосувались, зокрема: плати за землю, податку на нерухоме майно, податку на доходи фізичних осіб, проведення перевірок, боргу, ліцензування та ін.
На звернення надано ґрунтовні відповіді у встановлені терміни та згідно вимог чинного законодавства. Станом на 01.06.2020 року 6 звернень перебували на розгляді у відповідності до визначених термінів виконання.
Сектор комунікацій ГУ ДПС у Житомирській області