Територіальні органи ДПС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Доходи в сумі 1 млн. грн. та більше задекларували 10 громадян

17.03.2020

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб: станом на березень 2020 рік до податкової служби області, громадянами подано 1446 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 177 декларацій на отримання податкової знижки у відповідності до вимог ст. 166 Податкового кодексу України.

Сума всіх задекларованих громадянами доходів, отриманих у 2019 році становить  196, 1 млн. грн. Із отриманих та задекларованих громадянами доходів, податковими агентами у 2019 році утримано та сплачено до бюджету податок на доходи фізичних осіб в сумі 9,3 млн. грн., та військового збору в сумі 1,04 млн. грн.

Громадянами області самостійно задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб – 4,9 млн. грн., та військового збору – 1 ,04 млн. грн.

Доходи в сумі 1 млн. грн. та більше задекларували у 2020 році 10 громадян.  Загальна сума задекларованого доходу складає 47,4 млн. грн., з яких до сплати самостійно визначено 0,8 млн. грн. ПДФО та 0,2 млн. грн. військового збору.

Нагадуємо, обов’язок подання декларації про майновий стан і доходи виникає у разі отримання громадянами упродовж 2019 року доходів не від податкових агентів, від здійснення операцій з інвестиційними активами, надання майна в оренду фізичним особам, у вигляді виграшів, спадщини чи подарунків, іноземних доходів, інших доходів, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.

Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку  в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

 Сектор комунікацій ГУ ДПС у Житомирській області