Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

УВАГА ШАХРАЇ !!!

опубліковано 17 лютого 2020 о 14:27

Головне управління ДПС у Житомирській області звертається до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Житомирщини з причини активізації спроб шахраїв злочинним шляхом виманити та заволодіти грошовими коштами громадян та підприємців. Представляючись посадовими особами податкової служби просять перерахувати кошти на карткові рахунки.

Так, в одному з районі області зафіксовано випадок телефонних дзвінків з номерів +380(66)118-94-78, +380(99)736-47-37 від невідомих осіб, які представившись співробітником податкової повідомляють, що для того, щоб не проводити перевірку, суб’єкту господарювання необхідно перерахувати грошові кошти на картковий рахунок 4790729907591853 (Євчев І.Г.) в Ощадбанку.

Головне управління повідомляє, що посадові особи органів ДПС області діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатись до платників з подібними проханнями.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвище, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків і т.і.).

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про такі випадки просимо в жодному разі не перераховувати грошові кошти та негайно повідомити органи Національної поліції та Державної податкової служби.

Повідомити Головне управління можливо у будь-який зручний спосіб, зокрема:

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу:10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника 7;

- у письмовому вигляді та засобами телефонного зв’язку через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Житомирській області (контактний телефон: (0412) 418-004, заступник начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції – Охріменко Костянтин Миколайович).

 Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

ГУ ДПС у Житомирській області