Територіальні органи ДПС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Для програмних РРО передбачено можливість застосування режиму «офлайн»

12.02.2020

Управління податкових сервісів ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що для програмних РРО передбачено можливість застосування режиму «офлайн», зідно з Законом України від 20.09.2019 р. № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Що є режим «офлайн»? На період відсутності зв'язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого органу проведення розрахункових операцій може здійснюватися в режимі «офлайн», що може тривати не більше 36 годин, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери з діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу.

Тобто, режим «офлайн» - це режим, що застосовується на період втрати зв'язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого органу.

Протягом години після встановлення зв'язку програмного РРО із фіскальним сервером здійснюється передання копій, створених програмним РРО розрахункових документів з присвоєними їм у режимі «офлайн» фіскальними номерами, до фіскального сервера контролюючого органу. Такі розрахункові документи мають бути передані до моменту передачі електронного фіскального звіту, електронного фіскального звітного чека за день, коли було сформовано такі розрахункові документи.

Розрахункові документи мають зберігатися програмним РРО до моменту отримання від контролюючого органу підтвердження про доставку розрахункових документів.

Використовувати зазначені фіскальні номери суб'єкт господарювання може не більше 168 годин протягом календарного місяця. Без зарезервованих фіскальних номерів із цього діапазону використовувати програмний РРО в режимі «офлайн» не можна.