Днями, студенти 2- го курсу, які опановують спеціальність права під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Ольги Рудницької Житомирського державного університету імені Івана Франка, завітали до Житомирського управління ГУ ДПС у області.
Метою цієї зустрічі для майбутніх правовиків стала обізнаність, а можливо і вплив на вибір майбутньої професії, пов’язаної із організацією та веденням позовної роботи, супроводженням справ у судах зі сплати та правильності, повноти нарахування податків, зборів, платежів, єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання області. Адже відповідні функції забезпечують фахівці Управління правового забезпечення ГУ ДПС у області. Це колектив професійних спеціалістів, які в недалекому минулому також опановували спеціальність юриста-правовика.
Радо зустріла студентів в центрі обслуговування платників заступник начальника відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, розгляду звернень громадян Житомирського управління Оксана Степаненко. Гості з цікавістю спостерігали за роботою працівників центру обслуговування платників, процесом надання сервісних послуг відвідувачам та саме тут дізнались про значну їх кількість.
Продовженням екскурсії стала зустріч у кабінеті із в.о.начальника ГУ ДПС у області Іриною Свєтяш. «Ми раді приймати у себе майбутніх правовиків, які з інтересом сприймають нашу роботу і загалом систему податкової служби, яка на сьогодні є сервісною, та повинна створити максимально зручні умови для платників податків. Наша служба відкрита до таких зустрічей, бо це взаємне збагачення і безпосереднє щире спілкування». – зазначила Ірина Свєтяш.
Про особливості правової роботи, переваги та здобуті результати із задоволенням поділились заступник начальника управління – начальник відділу супроводження судових спорів за ініціативою контролюючого органу Світлана Курач, начальник відділу супроводження судових спорів позапланових перевірок Наталія Синицька.
Студенти зрозуміли, що знайомство з податковою службою дає можливість зрозуміти чим наповненні будні її працівників, як організована робота управління правового забезпечення, які переваги мають новітні електронні сервіси для платників податків та громадян міста і району.
На завершення, дякуючи податківцям, студенти сказали, що їм вражень вистачить на довго і відтепер вони по-новому дивитимуться на особливості застосування податкового законодавства платниками податків і їх значення в житті країни.
Сектор комунікацій ГУ ДПС у Житомирській області