Фахівці Бердичівської ДПІ звертають увагу, що для зручності платників на офіційному вебпорталі ДПС України функціонує безкоштовний електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.tax.gov.ua), а також Мобільний застосунок «Моя податкова», який впроваджено на цифрових платформах iOS та Android.
Так, сервіс Е-кабінет для громадян, який крім доступу до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування, сформованих податкових повідомлень-рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, дає можливість подання Облікової картки фізичної особи – платника податків (ф. 1-ДР) та заяви на внесення змін до ДРФО (ф. 5-ДР), направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів тощо.
Мобільний застосунок «Моя податкова» також забезпечує можливість подання Облікової картки фізичної особи – платника податків (ф. 1-ДР) та заяви на внесення змін до ДРФО (ф. 5-ДР) та отримання інших податкових сервісів громадянами.
З використанням Електронного кабінету та мобільного додатку «Моя податкова» фізичним особам надана можливість сплатити податки, збори, платежі та єдиний внесок, скориставшись однією із запропонованих платіжних систем, з використанням QR-коду або спрощеним методом сплати (Apple Pay, Google Pay).