Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Пулинська ДПІ: Подання податкової звітності через «Електронний кабінет» обговорили під час чергового тренінгу

опубліковано 08 лютого 2024 о 14:35

Нещодавно фахівцями Пулинської ДПІ проведено черговий тренінг щодо використання сервісів ДПС та подання податкової звітності через «Електронний кабінет».

В ході заходу начальник Пулинської ДПІ Лариса Медведчук розповіла про те, які саме сервісні послуги можна отримати через Електронний кабінет платника. Вона відмітила, що завдяки таким сервісам можна не лише подати податкові декларації (розрахунки) засобами електронного зв’язку, але й надіслати заяви, отримати довідки, ознайомитись з корисною інформацією від податкової тощо. При цьому у приватній частині Електронного кабінету інформація щодо облікових даних, поданої звітності, стану розрахунків з бюджетом, листів, запитів, реєстрації податкових накладних оновлюється в режимі реального часу.

Лариса Медведчук проінформувала учасників навчання, що для фізичних осіб в Електронному кабінеті об’єднано сервіси для громадян в окремий Е-кабінет, який зокрема надає можливість: 

доступу до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування (рухоме та нерухоме майно, відомості про які надходять до ДПС з відповідних реєстрів інших державних органів); 

доступу до сформованих податкових повідомлень-рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю; 

подання декларації про майновий стан і доходи; 

отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Фахівець надала практичні рекомендації щодо заповнення, підписання та відправлення декларації платника єдиного податку та податкової декларації з рентної плати за допомогою Електронного кабінету платника.