Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Житомирська ДПІ: Підсумки роботи Центру обслуговування платників Житомирської ДПІ за січень-жовень2023 року

опубліковано 20 листопада 2023 о 15:54

Фахівцями Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області у Центрі обслуговування платників здійснюється сервісне обслуговування платників податків; реєстрація та ведення обліку платників податків і платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням; формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків; своєчасне приймання та комп’ютерна обробка податкової та іншої звітності; проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота щодо правильності розрахунку податків та заповнення декларацій; надаються адміністративні послуги. 
Загальна кількість звернень щодо надання адміністративних послуг за січень-жовтень 2023 року становить 29667, при цьому переважна більшість адміністративних послуг надана безпосередньо в Центрі обслуговування платників – 15157. 

Найбільш запитуваною адміністративною послугою є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Зокрема, в січні-липні поточного року громадянам видано 11327  карток платника податків; 2973 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.  

Також найбільш вагомими є адміністративні послуги по опрацюванню  документів платників єдиного податку. Так з початку року зареєстровано 5399  платників єдиного податку, видано 5163 витягів з реєстру платників єдиного податку. 

За січень-жовтень 2023 року зареєстровано: 

- реєстраторів розрахункових операцій — 1231; 

- книг обліку розрахункових операцій — 2488; 

- розрахункових книжок - 493. 

З початку року суб’єктам господарювання видано 311 витяг з реєстру платників податку на додану вартість. 

Крім того, в Центрі обслуговування платників працівниками Житомирської ДПІ постійно надаються рекомендації з питань використання сервісу ДПС «Електронний кабінет платника». Надається практична допомога щодо подання звітності в електронному вигляді через Електронний кабінет та інші можливості при його використанні. Постійно надається практична допомога платникам податків щодо отримання електронного цифрового підпису через онлайн-банкінг «Приват24».