Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Звягельська ДПІ: Фахівці Звягельської ДПІ під час зустрічей, практичних тренінгів інформують платників про переваги електронних сервісів

опубліковано 19 травня 2023 о 09:36

Працівники Звягельської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області проводять зустрічі із платниками податків  та  навчальні тренінги, під час яких інформують присутніх про функціонування електронних сервісів на офіційному сайті податкової служби, зокрема, на перевагах подання податкової звітності в електронному вигляді.

Також акцентують, що сьогодні кожен платник податків може самостійно обирати – відвідати Центр обслуговування платників чи отримати необхідну інформацію, замовивши адмінпослугу через Е-кабінет. Можливість електронного спілкування дозволяє взаємодіяти з контролюючими органами у найбільш зручний для платника час.

Важливо, що в Електронному кабінеті наявна уся інформація щодо нарахованих податків. Відтак, за допомогою сервісу «Електронний кабінет» авторизовані платники мають можливість дистанційної роботи в режимі он-лайн, зокрема подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО. 

Для платників податків у Центрі обслуговування платників Звягельської ДПІ створено спеціальне робоче місце, яке оснащене мережею Інтернет. Платникам постійно надається практична та методологічна допомога щодо заповнення та подання звітності в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету.