Баранівська ДПІ: Отримання відпустки платником єдиного податку
опубліковано 13 грудня 2022 о 10:36
![](/data/material/000/528/639532/photo.jpg)
Днями до Баранівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звернулися громадяни щодо отримання відпустки платників єдиного податку першої групи, та написання заяви на відпустку.
Відтак, фахівцями служби було надано роз’яснення платникам як і хто може отримати відпустку, та про нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп на підставі заяви платника єдиного податку, щодо періоду щорічної відпустки.
А також повідомлено про переваги подачі таких заяв в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу “Електронний кабінет платника податків” без необхідності відвідувати орган ДПС .