Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Житомирська ДПІ: Про застосування РРО/ПРРО, одноразове (спеціальне) декларування та електронні сервіси на черговій зустрічі з фізичними особами – підприємцями

опубліковано 23 вересня 2022 о 09:43

Днями начальником Житомирської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Олександром М'ясковським було проведено зустріч  з платниками податків Житомирського району. Питання, які обговорювались, стосувалися одноразового (спеціального) добровільного декларування, застосування електронних сервісів та особливостей застосування РРО/ПРРО.

Посадовець наголосив, що для подання одноразової декларації не потрібно відвідувати податкову, оскільки подання такої декларації передбачене лише в електронному вигляді. Було роз’яснено, що за допомогою «Електронного кабінету платника» всі послуги можна отримувати цілодобово в режимі онлайн.

 За допомогою цього сервісу  можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків.

Під час спілкування з ФО - підприємцями було також акцентовано увагу на обов’язковості застосування РРО/ПРРО ФОП – «спрощенцями» другої – четвертої груп, порядку реєстрації ПРРО, перевагах ПРРО, на необхідності ведення обліку товарних запасів та інше.

Наприкінці зустрічі було роздано інформаційні матеріали з роз’ясненнями основних положень закону щодо використання РРО/ПРРО, одноразового ( спеціального ) декларування та застосування електронних сервісів.