Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бердичівська ДПІ: на ринках міста проводиться роз’яснювальна робота з підприємцями

опубліковано 11 червня 2021 о 11:12

Працівниками Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області на ринках міста Бердичева проводяться роз’яснення щодо відновлення обов’язку сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску платниками єдиного податку І групи з червня 2021 року.

Зокрема, наголошено на тому, що відповідно до норм Закону України від 04 грудня 2021 №1072 “Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних проти епідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” платники єдиного податку І групи тимчасово звільнялися від сплати єдиного податку, а також від нарахування, обчислення та сплати єдиного соціального внеску з грудня 2020 року до травня 2021 року включно. Даний період, попри відсутність сплати, включається до страхового стажу підприємця, та вважається, що страхові суми були сплачені у розмірі мінімального страхового внеску.

Таким чином, сплатити єдиний податок за червень 2021 року необхідно до 20 червня п.р., а єдиний соціальний внесок за червень п.р. - до 20 липня 2021 р.