Головне управління ДПС
у Житомирській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Громадянами Житомирської області задекларовано понад 121 мільйон гривень доходів, отриманих у 2020 році

опубліковано 16 березня 2021 о 09:54

Заступник начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Володимир Шелест повідомив, що станом на 01 березня 2021 до територіальних підрозділів Головного управління ДПС в області громадянами подано 1049 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 188 декларацій на отримання податкової знижки.

Сума всіх задекларованих громадянами доходів складає 121,8 млн. грн.

Громадянами області самостійно задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб – 3,8 млн. грн., військового збору – 0,7 млн. грн.

Доходи в сумі 1 млн. грн. та більше задекларували 9 громадян, загальна сума задекларованого доходу складає 21,1 млн. грн., з яких до сплати самостійно визначено 1,2 млн. грн. ПДФО та 0,1 млн. грн. військового збору.

Так, найбільшу суму отриманого доходу задекларував житель Черняхівського району – майже 5,1 млн.грн.

Нагадуємо, що платник податку зобов’язаний подати податкову декларацію за результатами 2020 року та самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року він отримав доходи.

Граничний термін подання декларації – 30.04.2021 року.

Граничний термін сплати податкового зобов’язання - 30.07.2021 року.

«Кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги та допомогу при заповненні декларації в контролюючому органі за місцем податкової адреси платника. При цьому контролюючі органи забезпечують платників податків бланками декларацій безоплатно» - зазначає Володимир Шелест.

Головне управління ДПС у Жииомирській області закликає громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи. 

Крім того повідомляємо, що довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті.