За січень-листопад 2025 року від державної установи «Урядовий контактний центр» на розгляд до Головного управління ДПС у Житомирській області надійшло 41 звернення.
Вказані звернення стосувались, зокрема: сплати податку на землю; обліку платників податків; проведення перевірок; сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; повернення надміру сплачених сум грошових зобов’язань; оподаткування доходів ФО та їх декларування (у т.ч. одноразове (спеціальне) добровільне декларування та сплата військового збору); надання інформації про наявність податкового боргу та/або суми сплачених СГ та ФО обов’язкових платежів та внесків (у т.ч. незгода з боргом); сплата ЄВ.
У порівнянні з аналогічним періодом 2024 року кількість звернень збільшилась на 19 одиниць (січень-листопад 2024 року – 22 звернення).
Станом на 01.12.2025 року 3 звернення, які надійшли до ГУ ДПС у Житомирській області від державної установи «Урядовий контактний центр», знаходиться на виконанні у відповідності до визначених термінів.