Сьогодні, 6 червня, з нагоди Дня журналіста, представники Головного управління ДПС у Житомирській області взяли участь у пам’ятному заході та долучилися до висадження дерев на «Алеї журналістів».
Загалом у міському гідропарку висадили 30 катальп, серед яких два – на знак вшанування пам’яті журналістів, які загинули під час повномасштабної війни, виконуючи свій професійний обов’язок - Володимира Петренка та Богдана Лисенка.
Кожне дерево символізує силу слова, стійкість і відданість журналістській справі. Біля саджанців розміщено таблички з написом «Словом за Україну» та зазначено назву організації, яка брала участь у висадженні.
Щиро вітаємо всіх журналістів із професійним святом! Нехай слово буде сильним, правда — незламною, а Україна — вільною!