На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг начальниці відділу електронних сервісів та звітності Житомирської державної податкової інспекції Наталії Оксюковської щодо декларування доходів громадян, одержаних у 2023 році.
Наталія Оксюковська розповіла про особливості та способи подання декларації, нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи, податкову знижку тощо.