За два місяці поточного року надходження плати за землю до місцевих бюджетів області склали 139,3 млн гривень. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Олександр М'ясковський, ріст надходжень земельного податку склав 8,3 відсотка до відповідного періоду минулого року.
Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 124,2 млн гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. Фізичні особи поповнили місцеві громади сплативши за землю 14,9 млн гривень.
Нагадаємо, що плата за землю - це місцевий податок у складі податку на нерухоме майно, який у повному обсязі зараховується до відповідних місцевих бюджетів.
Головне управління продовжує взаємодію з територіальними громадами та платниками податків щодо зручності процесів у сфері оподаткування та сплати податків до місцевих бюджетів.