До Зведеного бюджету Житомирської області за 2023 рік платниками сплачено 23,7 мільярдів гривень податків та платежів, що більше надходжень 2022 року на 4,8 мільярди гривень, або майже на чверть 25,3 відс. більше.
Платниками Житомирщини сплачено податків та платежів до загального фонду Державного бюджету у сумі 8,2 мільярди гривень, що у порівнянні зі сплатою за попередній рік на 1,7 мільярдів гривень, або на 25,4 відсотки більше, у т.ч.:
- з податку та збору на доходи з фізичних осіб - сплачено 4,4 мільярди гривень, що на 0,9 мільярдів гривень, або 26 відсотків більше надходжень 2022 року;
- з податку на прибуток - сплачено 0,8 мільярдів гривень, що на 0,3 мільярди гривень, або у 1,5 рази більше до надходжень 2022 року;
- з податку на додану вартість - сплачено 2,7 мільярди гривень, що на 0,5 мільярди гривень, або майже на 22,6 відсотків більше надходжень за 2022 року.
Що ж стосується єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, то сплата за цим платежем зросла до 2022 року на 2,4 мільярди гривень, або на 18,1 відсотків та становить 15,7 мільярдів гривень.
Шановні платники! Своєчасне виконання зобов’язань перед державою та найманими особами - важливий чинник, що сприяє бюджетній стабільності та виконанню програм соціального захисту населення.