Днями, у Головному управлінні ДПС у Житомирській області проведено онлайн-зустріч з ФОП І.Демчук-Башинська, звернення від якої надійшло на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи.
У заході взяли участь начальник управління оподаткування юридичних осіб Надія Олійник та начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Віра Касіян.
Під час зустрічі податківцями було надано рекомендації щодо переліку документів, які слід подати до контролюючого органу з метою розгляду питання виключення платника ПДВ з переліку «ризикових». Представник бізнесу отримав фахові відповіді на питання, які виникли у фінансово-господарській діяльності.
ГУ ДПС у Житомирській області завжди відкрите до комунікації. Це дозволяє ефективно реагувати на проблеми, які виникають у платників податку, та в межах компетенції вживати заходи для їх вирішення.
Якщо виникають питання, надішліть запит на електронну скриньку платформи zt.ikc@tax.gov.ua і наші фахівці оперативно зкомунікують.