Сьогодні у Головному управлінні ДПС у Житомирській області у межах роботи Комунікаційної податкової платформи відбулася робоча зустріч податківців з бухгалтером ТОВ «Фортуна-Плюс» ЛТД Світланою Дрозд.
Зустріч відбулась за участі начальника управління оподаткування юридичних осіб Надії Олійник та начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Віри Касіян.
У ході зустрічі фахівцями було обговорено причини віднесення товариства до категорії ризикових, а також закцентовано увагу на необхідності дотримання вимог податкового законодавства.
Нагадуємо, що Комунікаційна податкова платформа Головного управління ДПС у Житомирській області продовжує активно працювати задля якісної та оперативної комунікації з представниками бізнес-спільноти та громадськості. Якщо у вас виникли питання, надішліть запит на електронну скриньку платформи zt.ikc@tax.gov.ua і наші фахівці оперативно нададуть зворотній зв’язок.