Сьогодні до вихованців Новоград-Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини завітали в гості герої мультфільму. Яскрава та весела лялька Лол створила для діток святкову казку з цікавими конкурсами, веселощами та подарунками.
Дітки потребують уваги, особливо які позбавлені батьківського піклування та любові. Не став осторонь і колектив Головного управління ДПС у Житомирській області та подарував діткам радість дитинства, навіть в таких умовах і в такий складний для всієї України час. Дзвінкий дитячий сміх, море вражень та щирі емоції – доказ того, що свято вдалося на славу.
Мирного та щасливого дитинства нашим діткам!